خواهران بسیجی شهرامام دزفول همراه با کاروان اردوی راهیان نور راهی سرزمین ایثار و شهادت، جنوبی شدند

دزتایمز/۲ دستگاه اتوبوس به تعداد ۱۰۰ نفر ازخواهران بسیجی شهرامام(ره) بخش مرکزی شهرستان دزفول با حضور در مزار مطهر شهدای هویزه و اردوی راهیان نور راهی سرزمین ایثار و شهادت، جنوبی در فضای پایگاه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س) شهرامام(ره) به ساحت مقدس شهیدان گلگون کفن انقلاب ادای احترام کرده و با بدرقه رسمی ، راهی دیارعشق و شهادت شدند.

مسئول کاروان خواهران بسیجی شهرامام (ره) شهرستان دزفول درحاشیه مراسم بدرقه اعزام  به راهیان نور ؛  عزت، عظمت، اقتدار، امنیت و همه دستاوردهای مادی،معنوی و علمی کشور را مدیون خون پاک شهدا عنوان  کرد و گغت:همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار  شهادت در جای جای جامعه ساری و جاری شود.

خانم شاه محمدی، هویت و ارزش کنونی ملت را حاصل زحمات شهدا و رزمندگان اسلام دانست و گفت: ملتی که از فرهنگ ایثار و شهادت بی بهره باشد نمی تواند موجودیت خود را حفظ کند.

وی، وضعیت کنونی منطقه را یاداور شد و گفت:حفظ استقلال، آزادی و تمامیت ارضی کشور تنها در سایه ایثار و شهادت ممکن است.

وی به شهید عادل سعد شهید مدافع حرم از این دیارشهید پرور اشاره کرد و گفت: اگر جوانانی چون شهدا بادرک موقعیت و عمل به موقع در برابر متجاوزین سینه سپر نمی کردند امنیت کنونی حاصل نمی شد.

مسئول کاروان خواهران بسیجی شهرامام (ره) بخش مرکزی شهرستان دزفول ازمسئولین خواست تا با فراهم کردن زمینه های انتقال ارزش ها و آرمان های شهدا به جوانان این مرز و بوم، در حفظ هویت ملت و کشور تلاش کنند.

خانم شاه محمدی، از اردوهای راهیان نور بعنوان یکی از برنامه های تأثیرگذار در راستای زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت نام برد و گفت: اگر این برنامه از تأثیر برخوردار نبود دشمنان اسلام و معاندین داخلی این همه با آن مخالفت نمی کردند و در راه اجرای آن مانع تراشی نمی کردند.

وی، عمل به وصیت شهدا را رسالت امروزملت عنوان کرد و گفت: در این برهه که تهاجم فرهنگی دشمنان موج می زند و معاندین داخلی و خارجی در کنار هم علیه اسلام و انقلاب توطئه می کنند تنها تداوم راه شهدا و عمل به وصایای آنها می تواند راه گشای ما و راه نجات و عبور از فتنه ها شود.