مردم دزفول با اهدای شاخه های گل از عملکرد نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت و برخورد با عوامل هنجارشکن و مخل امنیت تجلیل کردند.

دزتایمز/ آئین تجلیل از ماموران نیروی انتظامی شهرستان دزفول و فرمانده این نیرو صبح روز چهارشنبه در تقاطع خیابان شریعتی با حضور جمعی از شهروندان و دانش آموزان برگزار شد.

فرمانده انتظامی دزفول در این آئین در سخنانی با بیان اینکه نیروی انتظامی ضمن عمل به وظایف قانونی خود اجازه سوء استفاده به دشمنان نظام را نخواهد داد گفت:صف مردمی که از مسایل و مشکلات اقتصادی گله دارند از افراد هنجار شکن و معاند با نظام جداست.

سرهنگ علی الهامی نظام اسلامی را حاصل خون صدها هزار شهید دانست و گفت:فتنه اخیر با هوشیاری و بصیرت مردم انقلابی دزفول و اقتدار نیروی انتظامی خنثی شد و آرامش و امنیت در سطح شهرستان برقرار شده است.

وی با قدردانی از ابراز محبت شهروندان دزفول به خاطر انجام این حرکت و اهدای شاخه گل به ماموران نیروی انتظامی که حافظ نظم و امنیت می باشند بیان داشت: این حمایت و پشتیبانی ، مسئولیت نیروی انتظامی در عمل به وظیفه و برقراری نظم و امنیت را سنگین تر می کند.

جمعی از دانش آموزان و اقشار مختلف مردم دزفول به نمایندگی از مردم این شهرستان با اهدای شاخه گل و شیرینی از عملکرد نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت تجلیل کردند.

در این آئین چند نفر از فرزندان شهدای مدافع حرم و نیز شهید نیروی انتظامی حضور داشتند.