جشن میلاد کوثر به مناسبت میلاد حضرت زهرا(سلام‌الله علیها) درشهرامام (ره) شهرستان دزفول برگزار شد.

دزتایمز/جشن میلاد کوثر به مناسبت میلاد حضرت زهرا(سلام‌الله علیها) و گرامیداشت هفته زن امروزجمعه در  امام(ره) بخش مرکزی شهرستان دزفول به همت هیئت رزمندگان اسلام خواهران بخش مرکزی شهرستان دزفول برگزار شد.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام خواهران بخش مرکزی شهرستان دزفول با بیان اینکه زندگی فاطمی باید سرلوحه زندگی زنان قرار گیرد، اظهار داشت: حضرت زهرا(سلام‌الله علیها) الگوی استقامت و بردباری برای زنان عالم هستند و در تمام زمینه‌ها مردم جامعه و به خصوص بانوان می‌توانند از ایشان الگو بگیرند.

خانم افرازاده  با بیان اینکه بی بی دو عالم بهترین الگو در دین‌داری، ولایت‌پذیری و همسرداری است، افزود: تمسک و یاری جستن از حضرت فاطمه(سلام‌الله عیلها) مسیر زندگی ما را هموارتر وزندگی را برای ما شیرین‌تر می‌سازد.

این مسئول با بیان اینکه بانوان باید با همسران خود رفتار خوب و حسنه داشته باشند، گفت: امروز دشمن خانواده جامعه ما را هدف قرار داده تا بتواند به خواسته‌های شوم خود دست یابد.

افرازاده  با بیان اینکه اگر زنان امروز بتوانند فرزندانی باتربیت اسلامی وارد اجتماع کنند دشمن هرگز نمی‌تواند جوانان جامعه ما را منحرف کند، تصریح کرد: آرامش و تفاهم در خانواده منجر به پرورش فرزندانی موفق و در نهایت توسعه و پیشرفت جامعه و ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب می شود.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام خواهران بخش مرکزی شهرستان دزفول ؛ یکی از اقدامات این مجموعه در روز ولادت حضرت زهرا(س) را تقدیر از مادران نمونه این هیئت بویژه مادران و همسران شهدای مدافع حرم و دوران دفاع مقدس بیان کرد و افزود: در این روز با دعوت ازسخنران توانمند حوزه به بیان نقش و رسالت مادرومعرفی ابعادزندگی سرتاسرمبارزه وجهادوهمسرداری وتربیت نیکوی آن حضرت  پرداخته شد .

در پایان مراسم، از بانوان بنام فاطمه وزهرا به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.