هزاران نفر از مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان دزفول با حضور در راهپیمایی شکوه وحدت، حماسه‌ای دیگر در تاریخ ثبت کردند.

دزتایمز/ راهپیمایی «شکوه وحدت» چهارشنبه ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۶ با حضور هزاران نفر از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان دزفول برگزار شد.

این راهپیمایی از میدان مثلث واقع در منطقه دزفول آغاز شد و همشهریان  با حضور خود در این راهپیمایی حماسه دیگری را در تاریخ ثبت کردند.

پیر و جوان و مرد و زن و کودک و نوجوان دزفولی‌ همگام با آحاد ملت ایران به خیابان‌های شهر آمدند و مطالبات به حق خود را فریاد زدند.

فقر و فساد و تبعیض حزب‌الله به پا خیز، نه اختلاس نه ذلت این است ندای ملت، فتنه گر بی ریشه ، فقر و فساد و تبعیض نابود باید گردد از جمله شعارهای عدالت محوری مردم دزفول در راهپیمایی «شکوه وحدت» بود.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر و مرگ بر آل سعود نیز از دیگر شعارهایی بود که مردم غیور و متحد دزفول یک صدا فریاد زدند.

خانواده‌های معظم شهدای والامقام نیز پا به پای مردم دزفول به میدان آمدند و از دولت خواستند به وضعیت معیشت مردم رسیدگی کند.

با گذشت ۲ ساعت از راهپیمایی «شکوه وحدت» برخی از شرکت‌کنندگان هنوز در مسیر بودند تا خود را به محل تجمع مردمی برسانند.

دانشجویان، اساتید دانشگاه، دانش‌آموزان، معلمان، اصناف، بازیاریان، طلاب، روحانیون، اساتید حوزه علمیه، بسیجیان، رزمندگان اسلام، ایثارگران و مدافعان حرم نیز در این راهپیمایی حضور داشتند.

نکته قابل ذکر راهپیمایی «شکوه وحدت» مردم دزفول حضور بی‌نظیر جوانان پرشور دزفولی‌ بود که از ساعات نخست امروز خود را به میدان مثلث رساندند و تا پایان برنامه نیز حضور داشتند.

ورزشکاران و مدال‌آوران ورزش‌های مختلف از جمله ورزش‌های رزمی نیز در راهپیمایی «شکوه وحدت» حضور یافتند و با آرمان‌های انقلاب اسلامی پیمانی دوباره بستند.

نیروی انتظامی و بسیج نیز با اقتدار در راهپیمایی «شکوه وحدت» حضور یافتند و برقراری نظم و امنیت آن را تا پایان برنامه بر عهده داشتند.