رییس شورای هماهنگی تبلیغات شهرمیانرود بخش مرکزی شهرستان دزفول گفت: با تاکید رهبر معظم انقلاب راهپیمایی امسال باید با عظمت، شکوه و مشارکت هرچه بیشتر اقشار مختلف مردم برگزار شود.

دزتایمز/ علی اصغر پهلوان درگفت وگوباخبرنگارما با اشاره به پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود:در روز ۲۲بهمن این راهپیمایی یک پیام دارد وآن این است که ملت ایران مسیر جهاد،مقاومت را ادامه می دهد.

وی گفت: در این راهپیمایی بار دیگر ثابت خواهد شد در مقابل قلدری امریکا عقب نشینی نخواهیم کرد بلکه روز به روز قوی تر و مقتدرتر می شویم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات شهرمیانرود بخش مرکزی شهرستان دزفول با تاکید برحضور مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن بیان داشت: حضور شکوهمند ملت غیور ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تو دهنی به دشمنان و بدخواهان نظام خواهد بود.

وی بیان کرد: با توجه به اعلام آمادگی مردم و گروه‌های مختلف مردمی قطعاً راهپیمایی  امسال گسترده‌تر، عظیم‌تر و مؤثرتر و با شعارهایی که ایجاد وحدت و همدلی می‌کند در شهرولایتمدارمیانرود برگزار خواهد شد.

پهلوان درپایان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرمیانرود روزیکشنبه از ساعت ۹صبح در میدان امام حسین (ع) آغاز و با مسیر بلوار استقلال،بلوارامام خمینی (ره)،بلوار انقلاب وگلزارشهدای گمنام پایان می یابد.