فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: مردم ما دشمن‌شناس و بابصیرت هستند و سخن دشمن و جهت‌گیری و هدف او را می‌شناسند.

دزتایمز/سردارحسن شاهوارپوردر اربعین ۲ شهید گمنام شهرک خیبر؛شهرستان  دزفول اظهار داشت: آرامش، امنیت، ثبات موجود در کشور و نیز وحدت ملت ایران دشمن را آزار می‌دهد، گفت: امروز باید مراقب فتنه‌های جدید که از سوی دشمنان طرح‌ریزی می‌شود؛ باشیم.

وی با بیان اینکه اعتماد مردم به نظام یک سرمایه بزرگ است که در تمامی دوران‌ها مورد هدف دشمن بوده است؛ افزود: دشمن دلش به حال مردم ایران نمی‌سوزد و تنها به فکر منافع خود و دشمنی با انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند آن است. دشمنان فتنه‌گر اصل نظام جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته‌اند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به اینکه دشمن همواره به دنبال توطئه علیه ملت ایران و تغییر هویت دینی، انقلابی و مذهبی آنان است.تصریح کرد: دوست و دشمن معترفند که صلابت و قدرت این کشور به خاطر رهبری مقتدر عزت‌آفرین و بصیرت‌آفرینی بوده که از مولفه‌های قدرت کشور ما است.

وی با بیان اینکه دشمنان به چیزی کمتر از نابودی انقلاب اسلامی و گرفتن عزت مردم ایران بسنده نمی‌کنند؛گفت: دین‌خواهی، عزت‌طلبی و استقلال‌طلبی و هویت دینی، انقلابی و مذهبی ملت ایران، منافع دشمن را به چالش کشیده است.

سردار شاهوارپورادامه داد: کسانی که به دنبال اختلاف‌افکنی در کشور هستند؛ خائن به مردم و انقلاب هستند و می‌خواهند دل مردم را خالی کنند، اما بدانند در رأس این انقلاب رهبری مدیر و مدبر وجود دارد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب راه را مشخص کرده ،افزود: امروز دشمن در حال طراحی فتنه‌هایی جدید برای مردم ایران است لذا بر همه ما واجب است که تلاش کنیم، مولفه قدرت و امنیت ملی خود را که همان اعتماد عمومی به نظام و کارآمدی نظام است، را افزایش دهیم.

سردار شاهوارپور درپایان افزود: دشمنان تلاش می‌کنند شهادت‌طلبی را از جوانان ما بگیرند درحالی‌که جوانان ما مصمم‌تر از قبل هستند و نمونه آنها شهدای مدافع حرم هستند و نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت همین خون شهدا و مدافعین حرم در مقابل همه ابرقدرت‌ها حرف خود را می‌زند و در مقابل آنها می‌ایستد و کسی توان ایستادگی در برابر ایران را ندارد.

فرمانده حوزه بسیج ابوالفضل العباس(ع) بخش چغامیش شهرستان دزفول نیز درحاشیه این مراسم معنوی در گفت و گو با خبرنگارما گفت: ترویج آرمان‌ها و ارزش‌های والای شهدا می‌تواند زمینه‌ساز تعالی جامعه و دستیابی به اهداف و آرمان‌های نظام باشد.

حسین آل کثیر با بیان اینکه شهدا حماسه‌سازانی هستند که با ازخودگذشتگی و رشادت ضامن بقا، حفظ استقلال و آزادی نظام هستند، اظهار داشت: زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا نه‌تنها یک وظیفه دینی بلکه بااقتدار، شکوه و امنیت کشور گره‌خورده است.

وی افزود: دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی مهم‌ترین رسالتی است که شهدای والامقام همیشه به دنبال آن بوده‌اند و برای دستیابی به این اهداف والا و ارزشمند از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌ و از جان و مال خود گذشته‌اند که تمامی این موارد در دستیابی به عزت و اقتدار کنونی کشورمان کافی بود.

فرمانده حوزه بسیج ابوالفضل العباس(ع) بخش چغامیش شهرستان دزفول ، با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در آسایش و امنیت قرار دارد، گفت: امروز شرافت و عزت جامعه اسلامی مرهون خون شهدا است و شهدا وارسته‌ترین الگو برای جوانان محسوب می‌شوند.