ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول با صدور بیانیه ای اقشار مختلف مردم را به حضور گسترده ، پرشور و حماسی در پای صندوق های اخذ رای دعوت کرد.

دزتایمز/در این بیانیه که روز پنجشنبه منتشر شده آمده است:ما پاسداران و بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج دزفول همگام و همراه با مردم فهیم، بصیر و انقلابی ایران اسلامی و دزفول همیشه قهرمان با پیروی ولبیک به منویات و فرمایشات رهبرمعظم انقلاب در انتخابات پرشور و حماسی روز جمعه شرکت خواهیم کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است:با شرکت در این انتخابات بار دیگر به جهانیان ثابت خواهیم کرد مردم ایران اسلامی همیشه و در هر شرایطی از نظام مقدس جمهوری اسلامی که با خون هزاران شهید آبیاری شده است دفاع می کنند.

در بخش دیگری از بیانیه ناحیه مقاومت بسیج دزفول آمده است: مردم ایران اسلامی با حضور خود در انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی ،‌پاسخ محکم و کوبنده ای به جبهه کفر ، طاغوت و استکبارجهانی خواهد داد.

در بخش پایانی این بیانیه ذکر شده است ، ملت ایران راه خود را شناخته است و در این راه جان و آبروی خود را فدای اسلام و انقلاب می کند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و هفتمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه – فردا در سراسر کشور برگزار می شود.