فرمانده انتظامی شهرستان دزفول گفت: زن و مردی که اقدام به جیب بری و کف زنی می کردند،  دردام پلیس شهرستان دزفول گرفتارشدند.

دزتایمز/سرهنگ علی الهامی درگفت وگویی افزود:زنی  که با همدستی  همسرش دست به ۲۰ فقره سرقت در سطح شهر می زد گرفتار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دزفول شد.

وی با اعلام خبر دستگیری این زوج سارق اظهارکرد:در پی وقوع چند فقره جیب بری در سطح شهرستان مراتب بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات فنی و اطلاعات گسترده موفق به شناسایی یک زوج شده که به صورت حرفه ای اقدام به سرقت از شهروندان می کردند که این سارقان در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه توسط پلیس دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

فرمانده انتظامی دزفول همچنین از دستگیری یک سارق حرفه ای موبایل قاپ با ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ الهامی افزود:در پی وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ با انجام اقدامات تخصصی و گشت زنی نا محسوس یک سارق موبایل قاپ را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافل گیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند .

سرهنگ الهامی ادامه داد: متهم در تحقیقات بعمل آمده به ۱۰ فقره سرقت موبایل قاپی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در خاتمه با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شدند از شهروندان خواست به توصیه ها و هشدار های پلیس توجه نموده و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک با سامانه پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید.