مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: هم‌اکنون ۲ بیمارستان درحال ساخت داریم که بیمارستان ۹۶ تختخوابی دزفول ۶۰ درصد و بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی آبادان ۶۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند.

دزتایمز/ صادق جلیلی در نشست خبری با خبرنگاران، اظهار کرد: ساخت درمانگاه باوی و پلی کلینیک تخصصی بیمارستان بهبهان از اولویت‌های سازمان تأمین اجتماعی در سال آینده است.

وی افزود: هم‌اکنون ۲ بیمارستان درحال ساخت داریم که بیمارستان ۹۶ تختخوابی دزفول ۶۰ درصد و بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی آبادان ۶۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند. همچنین با مساعدت مسئولان مسجدسلیمان زمینی به متراژ ۱۴۰۰ مترمربع برای ساخت بیمارستان در این شهر دریافت کردیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با بیان اینکه دارای ۵۰۰ تخت فعال در خوزستان هستیم، عنوان کرد: در ۹ ماهه اول امسال ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار ویزیت عمومی، تخصصی، دندانپزشکی و مامایی؛ ۱۶ هزار عمل جراحی و ۴۰ هزار مورد بستری داشته‌ایم.

وی گفت: مدیریت درمان تأمین اجتماعی خوزستان دارای ۳۱ مرکز درمانی که شامل ۶ بیمارستان و ۲۴ مرکز سرپایی است و یک بیمارستان نیز به صورت هیئت مدیره‌ای اداره می‌شود که در حوزه سازمان قرار دارد.

جلیلی با اشاره به اینکه در ۹ ماهه امسال ۴۰ مورد پروژه تعمیرات اساسی در استان انجام شده است، بیان کرد: از جمله این پروژه ها در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) است که بالغ بر ۱۵۰۰ مترمربع ساخت‌وساز انجام شده و تا پایان سال افتتاح می‌شود. علاوه بر آن کلنگ ساخت درمانگاه تخصصی این بیمارستان نیزدر فضای ۲ هزار مترمربع به زمین زده خواهد شد.

وی با بیان اینکه پروژه‌های هتلینگ در بیمارستان‌های استان اجرا شده یا درحال اجرا است، افزود: بیش از ۵/۱۱ میلیارد تومان در ۹ ماهه اول امسال برای این پروژه‌ها صرف شده وبیش از ۵ میلیارد تومان نیز تجهیزات خریداری شده است.