مسؤول همایش «لبیک یا حسین» خوزستان گفت: ۵۰۰ مبلغ و ۲۰۰ مبلغه با هماهنگی و همکاری سازمان تبلیغات و معاونت تبلیغ حوزه علمیه استان خوزستان در دهه اول ماه محرم به مناطق شهری و روستایی اعزام خواهند شد.

دزتایمز/ حجت الاسلام مهدی فرطوسی شامگاه دوشنبه در همایش «لبیک یا حسین»، اظهار کرد: همایش «لبیک یا حسین» ویژه مبلغان و ائمه جماعات هر ساله در آستانه فرا رسیدن ماه محرم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این همایش با هدف ایجاد آمادگی در سخنرانان، مبلغان و تنظیم مطالب سخنرانی آنها هر ساله برگزار می‌شود و امسال نیز حجت الاسلام واعضی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به عنوان مهمان ویژه در این برنامه حضور پیدا کرد.

مسؤول همایش «لبیک یا حسین» خوزستان با اشاره به برگزاری دوره معرفت حسینی، گفت: در این دوره طلاب غیر معممی که توان تبلیغ در مساجد را دارند، سازمان‌دهی می‌شوند.

وی افزود: موکب‌های حسینی در مناطق حاشیه‌‌ای نصب خواهند شد و این مواکب از آغاز محرم تا پایان روز اربعین خدمات ارائه خواهند داد.

فرطوسی متذکر شد: ۵۰۰ مبلغ و ۲۰۰ مبلغه با هماهنگی و همکاری سازمان تبلیغات و معاونت تبلیغ حوزه علمیه استان خوزستان در دهه اول ماه محرم به مناطق شهری و روستایی اعزام خواهند شد.

مسؤول همایش «لبیک یا حسین» خوزستان در پایان گفت: همچنین مبلغان فعالیت‌های تبلیغی از جمله پاسخ به مسائل شرعی و منابر عزاداری را در مسیر تبلیغ از مرزهای شلمچه و چذابه تا کربلا و نجف را انجام خواهند داد.