همایش یک روزه اقتدار بسیجیان حوزه مقاومت بسیح ابوالفضل العباس (ع) ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول برگزار شد.

دزتایمز/دراین همایش یک روزه که با حضورجمعی از مسئولان استانی  وشهرستانی برگزار شد ، بسیجیان گردان قمربنی هاشم(ع) و حوزه ابوالفضل العباس(ع) شهرستان دزفول بار دیگر وفاداری خود به انقلاب را ثابت کردند.

کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی  استان خوزستان دراین همایش گفت:انقلاب با خون شهدا و روحیه انقلابی و انقلابی گری به پیش رفته و لذا همه ما باید روحیه انقلابی و ایثار داشته باشیم.

جلیل فتحی نیا ، با اشاره به اینکه مسائل بسیار مهم امروز, روحیه انقلابی گری وانقلابی بودن است گفت: امروزدشمنان تلاش  می کنند تاروحیه انقلابی را از ما بگیرند.

وی با بیان اینکه هر جا که با روحیه انقلابی گری وارد شدیم به پیروزی رسیدیم گفت: حفظ  روحیه انقلاب گری در بین آحاد جامعه که یکی از مطالبات جدی رهبری است؛ عالی ترین سرمایه برای نظام اسلامی محسوب می شود؛ چرا که استکبار از بقای روحیه انقلابی بشدت عصبانی است.

کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی  استان خوزستان خاطرنشان کرد: این انقلاب بدون روحیه انقلابی و انقلابی گری پیش نخواهد رفت. بیایید همچون شهدای مدافع حرم گوش به فرمان ولایت باشیم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ابوالفضل العباس(ع) دزفول دراین همایش نیز گفت: دراقتداربسیج ؛ باید به حضرت ابوالفضل(ع) تأسی کنیم که اگر پیرو واقعی حسین بن علی(ع) و ابوالفضل العباس(ع) هستیم همچون او در مسیر ولایت اما و اگر نگوییم.

سید هادی موسوی فر بااشاره به اینکه درس حضرت عباس(ع) این است که مطیع محض ولایت باشیم، افزود: انقلاب اسلامی تداوم همان حرکت و مسیر است و ما وظیفه داریم این بیرق را همچنان در احتزاز نگه داریم لذا برادران و خواهران بیایید عهد ببندیم که پشت آرمان های انقلاب اسلامی بمانیم.

وی با تاکید بر اینکه باید برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی تلاش کنیم، تصریح کرد: شهدا برای انقلاب اسلامی و اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند و ما وظیفه داریم تا ادامه دهنده راه شهدا بوده و بر اساس خواسته های آنان عمل کنیم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ابوالفضل العباس(ع) دزفول ،همایش اقتدار بسیج را به عنوان سنبلی جهت تجدید عهد با امام شهیدان و آئینی به منظور تجدید بیعت با مقام عظمی ولایت دانست و افزود: ما بسیجیان همچون رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و بسیجیان صدر اسلام تا آخرین قطره خون خود خواهیم ایستاد و از آرمانهای امام شهیدان و رهنمودهای فرمانده کل قوا و اهداف انقلاب اسلامی حمایت خواهیم کرد.

ضیافت افطاری وختم قران کریم به نیت شهدای والامقام این منطقه با حضور بسیجیان ومردم ولایت مدار بخش چغامیش برگزار شد.