بسیج ادارات شهرستان دزفول با صدور پیامی از حضور حماسی و آگاهانه ملت شریف و انقلابی این شهرستان در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن تقدیر و سپاسگزاری کرد.

دزتایمز/روابط عمومی حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول؛سید عزیزاله پژوهیده فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول با صدور پیامی از حضور پرشور و آگاهانه ملت شریف و انقلابی شهرستان دزفول در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سی و نهمین طلیعه خورشید انقلاب شکوهمند اسلامی تقدیر و سپاسگزاری کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم آگاه، بصیر، شریف و غیور شهرستان دزفول

در بیانیه بسیج ادارات شهرستان دزفول آمده است:حضور پرشور و آگاهانه شما، در جشن طلیعه خورشید انقلاب شکوهمند اسلامی؛ تماشایی و رزمایشی ملی بود که در آیینه تاریخ سی و نهمین ساله انقلاب، اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی را انعکاسی جهانی داد.

ادامه بیانیه می افزاید: این حماسه در روز پیروزی گل بر گلوله در تاریخ زرین ایران اسلامی ماندگار شد؛ بی گمان این خیزش فراگیر مردمی، در سایه هدایت های هدایانه مقام معظم رهبری و پیروزی غیورمردان و نیروهای جان برکف کشورمان در عرصه های متعدد، در جشن آزادی، عید در عیدی ملی را رقم زد تا سرآغازی باشد برای جهش پیروزی های متعدد.

دراین بیانیه آمده است:حضور پرشور و حماسی مردم شهرستان دزفول در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویان بود؛ این حضور متضمن استمرار انقلاب اسلامی و ناکامی دشمنان و امیدواری دوستان در سراسر جهان شد.

در بیانیه بسیج ادارات شهرستان دزفول آمده است:۲۲ بهمن، آغاز فصلی نو برای عزت و سربلندی ملت همیشه آزاده ایران اسلامی در دنیاست و قطعا موثرترین نقطه تاریخ انقلاب بوده و خواهد ماند؛ مردم بصیر شهرستان دزفول نشان دادند که هیچگاه در برابر ظلم و ستم سر تعظیم فرود نمی آورند و برای حفظ عزت، اقتدار، حقانیت و بزرگی خود در برابر تمامی زورگویان و ستمگران دنیا ایستادگی خواهند کرد.

درپایان بیانیه آمده است:اینجانب این پیروزی انقلاب اسلامی و حضور پر شور و همیشه درصحنه مردم شهرستان دزفول در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را همگام با سراسر کشور گرامی می دارم و از همه اقشار جامعه و گروه های مختلف که اتحاد و همدلی کشور را تصویر گر شدند مراتب تقدیر و تشکر را دارم.

سید عزیزاله پژوهیده

فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول