08 20,2018 | ۱۳۹۷/۰۵/۲۹

Deztimes News Agency

مدیر گروه زندگی هوشمند :حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن عهد پیمان مجدد با آرمان های امام و شهدا است

مدیر گروه زندگی هوشمند درفضای مجازی گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن عهد پیمان مجدد با آرمان های امام و شهدا است.

دزتایمز/ “مدیر گروه  زندگی هوشمند “در گفت وگو باخبرنگارما، انقلاب اسلامی را منشا خیر و برکت الهی برای ایران و همه کشورهای آزادی خواه جهان برشمرد و گفت: نهضت مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) آرمان های دین مبین اسلام را در بین کشورهای مسلمان زنده کرد.

وی افزود: ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب همیشه به علت هجمه های دشمنان درگیر حوادث و تنش های زیادی بوده که همه این توطئه ها با درایت رهبری و حضور با بصیرت و خودجوش مردم و با تکیه به اعتقادات دینی و مذهبی خنثی شده است.

وی هشت سال جنگ تحمیلی را شناسنامه و هویت اقتدار ایران اسلامی معرفی کرد و اظهار کرد: باید برای خنثی سازی برنامه های مخرب دشمنان مقوله دفاع مقدس جدی تر از گذشته در بین مردم به ویژه نسل های بعد جنگ تببین و تعریف شود.

مدیر گروه  فضای مجازی زندگی هوشمند یادآور شد: دشمنان با انجام برنامه ها و عملیات های روانی از طریق فضاهای حقیقی و مجازی در صدد ایجاد شکاف و فاصله در بین مردم و نظام و رهبری هستند در حالیکه مردم انقلابی ایران اسلامی همواره ثابت کرده اند که در مسیر آرمان های شهدا حرکت می کنند.

وی ادامه داد: دشمن که از خباثت های خود دست برنمی دارد بار دیگر و در ۲۲ بهمن امسال تجدید بیعت مردم با نظام و انقلاب را به خوبی خواهد دید.

این مدیرگروه رسانه فضای مجازی زندگی هوشمند درپایان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در درشهرهای ایران اسلامی روزیکشنبه از ساعت ۹صبح برگزارمی شود.